Наукова періодика України Здоров'я жінки


Шурпяк С. О. 
Спорадичне та звичне невиношування – сучасні світові підходи до діагностики та лікування (Системний огляд) / С. О. Шурпяк, В. І. Пирогова // Здоровье женщины. - 2017. - № 10. - С. 122-127. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zdzh_2017_10_26
У сучасному світі проблема як спорадичного, так і звичного невиношування вагітності не втрачає актуальності. Незважаючи на численні дослідження етіології та патогенезу втрат вагітностей, все ще залишається багато запитань, на які ще потрібно знайти відповіді. Мета системного огляду - надання клініцистам стислого документа, що базується на сучасних наукових доказах, даних доказової медицини та світових клінічних протоколах, підсумовує фактичні знання щодо ролі прогестерону у фізіології імплантації, а також орієнтує потенційне та правильне використання прогестерону та прогестагенів для лікування недостатності лютеїнової фази (НЛФ) та загрози переривання вагітності за різних клінічних умов. Це зумовлено тим, що сьогодні роль прогестерону як одного з найважливіших гормонів, що забезпечує ранню підтримку вагітності, не викликає сумнівів. Проаналізовані дані сучасних світових досліджень свідчать, що саме природний мікронізований прогестерон має бути препаратом вибору під час лікування звичного невиношування вагітності, пов'язаного з НЛФ.
  Повний текст PDF - 138.022 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Шурпяк С.
 • Пирогова В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Шурпяк С. О. Спорадичне та звичне невиношування – сучасні світові підходи до діагностики та лікування (Системний огляд) / С. О. Шурпяк, В. І. Пирогова // Здоровье женщины. - 2017. - № 10. - С. 122-127. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zdzh_2017_10_26.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Шурпяк Сергій Олександрович (медичні науки)
 • Пирогова Віра Іванівна (1951–) (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського