Наукова періодика України Здоровье женщины


Юзько О. М. 
Стан та перспективи використання допоміжних репродуктивних технологій при лікуванні безпліддя в Україні / О. М. Юзько, Т. А. Юзько, Н. Г. Руденко // Здоровье женщины. - 2013. - № 8. - С. 26-30. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zdzh_2013_8_8
Мета дослідження - аналіз інформаційно-статистичної документації щодо безпліддя та допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) в Україні за період 1999 - 2012 рр. Проаналізовано статистичні звіти - форми N 41 здоров ("Звіт про допоміжні репродуктивні технології", затверджений наказом МОЗ України 10.12.2001 N 489 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції 25.12.2001 за N 1068/6259) ДЗ "Центр медичної статистики МОЗ України". Зроблено висновок, що специфічна структура та широкий діапазон коливання показників поширеності жіночого та чоловічого безпліддя на окремих територіях України потребують звернути увагу фахівців на якість діагностики та повноту реєстрації. Ефективність ДРТ в Україні відповідає європейським показникам, але кількість циклів залишається низькою. Порушення медичними закладами наказу МОЗ України за звітністю використання ДРТ супроводжується неповним висвітленням здобутків нашої медицини в галузі сучасних новітніх медичних технологій і є недопустимим.
  Повний текст PDF - 725.606 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Юзько О.
 • Юзько Т.
 • Руденко Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Юзько О. М. Стан та перспективи використання допоміжних репродуктивних технологій при лікуванні безпліддя в Україні / О. М. Юзько, Т. А. Юзько, Н. Г. Руденко // Здоровье женщины. - 2013. - № 8. - С. 26-30. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zdzh_2013_8_8.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Юзько Олександр Михайлович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського