Наукова періодика України Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил


Пахомов Р. І. 
Аналіз, прогнозування та профілактика травматизму з важкими наслідками / Р. І. Пахомов, Г. М. Гасій, І. О. Білоус, Т. В. Лаврут // Збірник наукових праць Харківського університету Повітряних Сил. - 2015. - Вип. 2. - С. 139-144. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ZKhUPS_2015_2_33
Досліджено виробничий травматизм зі смертельними наслідками в Україні. Коротко проаналізовано міжнародний виробничий травматизм. Розглянуто динаміку виробничого та смертельного травматизму в Україні з 1992 р. до 2013 р. та динаміку найбільш небезпечних галузей для людського здоров'я з 2010 р. до 2013 р. Розглянуто методи аналізу виробничого травматизму та профзахворювань. Розроблено прогноз смертельного травматизму на три роки з 2014 р. до 2016 р., за допомогою одно факторної прогнозної моделі з використанням трендової логарифмічної кривої. Розглянуто основні причини виробничого травматизму та вплив виробничого травматизму на продуктивність підприємства.
  Повний текст PDF - 1.204 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Пахомов Р.
 • Гасій Г.
 • Білоус І.
 • Лаврут Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Пахомов Р. І. Аналіз, прогнозування та профілактика травматизму з важкими наслідками / Р. І. Пахомов, Г. М. Гасій, І. О. Білоус, Т. В. Лаврут // Збірник наукових праць Харківського університету Повітряних Сил. - 2015. - Вип. 2. - С. 139-144. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ZKhUPS_2015_2_33.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського