Наукова періодика України Дослідження в математиці і механіці


Laurinčikas A. 
Generalizations of universality for periodic Hurwitz zeta functions / A. Laurinčikas, D. Mochov // Дослідження в математиці і механіці. - 2016. - Т. 21, Вип. 1. - С. 92-99. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2016_21_1_12
  Повний текст PDF - 455.2 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Laurinčikas A.
  • Mochov D.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Laurinčikas A. Generalizations of universality for periodic Hurwitz zeta functions / A. Laurinčikas, D. Mochov // Дослідження в математиці і механіці. - 2016. - Т. 21, Вип. 1. - С. 92-99. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2016_21_1_12.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського