Наукова періодика України Дослідження в математиці і механіці


Щёголев С. А. 
О сведенни счётной линейной системы с коэффициентами осциллирующего типа к одному специальному виду в резонансном случае / С. А. Щёголев, В. В. Джашитова // Дослідження в математиці і механіці. - 2016. - Т. 21, Вип. 1. - С. 85-91. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2016_21_1_11
  Повний текст PDF - 597.305 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Щёголев С.
  • Джашитова В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Щёголев С. А. О сведенни счётной линейной системы с коэффициентами осциллирующего типа к одному специальному виду в резонансном случае / С. А. Щёголев, В. В. Джашитова // Дослідження в математиці і механіці. - 2016. - Т. 21, Вип. 1. - С. 85-91. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2016_21_1_11.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського