Наукова періодика України Вісник Національної академії державного управління при Президентові України


Гошовська В. А. 
Збереження і зміцнення соборності як пріоритет модернізації Української держави / В. А. Гошовська, Л. А. Пашко // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. Серія : Політичні науки. - 2016. - № 1. - С. 5-11. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vnadu_2016_1_3
Розглянуто проблеми збереження і зміцнення соборності як пріоритету модернізації Української держави. Обгрунтовано думку про те, що становлення, функціонування, а нині й збереження соборності має стати пріоритетним викликом для Української держави на сучасному етапі її функціонування. Акцентовано увагу на необхідності визначення сутності сучасного вітчизняного публічного управління як ефективного та результативного служіння суспільству і, як результат, Українській державі. При цьому наголошено на тому, що публічне управління як особливий суспільно-політичний інститут має зазнати неминучої обов'язкової суттєвої модернізації для виконання Українською державою своєї основної у сьогоденні функції - функції суспільної координації. Доведено, що нині має йтися про необхідність формування нової парадигми державного управління, успішність упровадження якої має обов'язково екстраполюватися на вдосконалення соціальних стандартів життя громадян і, як наслідок, на перспективи функціонування України як демократичної, соціальної, а тому й соборної держави.
  Повний текст PDF - 469.619 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Гошовська В.
 • Пашко Л.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Гошовська В. А. Збереження і зміцнення соборності як пріоритет модернізації Української держави / В. А. Гошовська, Л. А. Пашко // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. Серія : Політичні науки. - 2016. - № 1. - С. 5-11. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vnadu_2016_1_3.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського