Наукова періодика України Вісник Львівського університету


Кіндибалюк А. 
Модифікований метод Лі-алгебричних апроксимацій для еліптичних рівнянь з неоднорідними крайовими умовами / А. Кіндибалюк, М. Притула // Вісник Львівського університету. Серія : Прикладна математика та інформатика. - 2013. - Вип. 19. - С. 55-67. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vlnu_prmat_2013_19_9
Запропоновано модифікацію методу Лі-алгебричних апроксимацій для розв'язування одновимірних крайових задач для еліптичних диференціальних рівнянь з неоднорідними крайовими умовами типу Діріхле. Розглянуто схему побудови відповідного скінченно-вимірного зображення диференціального оператора. Одержано систему лінійних алгебричних рівнянь для безпосереднього розв'язання крайової задачі з неоднорідними крайовими умовами. Проведено числові дослідження на прикладі модельних задач.
  Повний текст PDF - 331.69 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Кіндибалюк А.
  • Притула М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Кіндибалюк А. Модифікований метод Лі-алгебричних апроксимацій для еліптичних рівнянь з неоднорідними крайовими умовами / А. Кіндибалюк, М. Притула // Вісник Львівського університету. Серія : Прикладна математика та інформатика. - 2013. - Вип. 19. - С. 55-67. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vlnu_prmat_2013_19_9.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Кіндибалюк Аркадій Анатолійович (фізико-математичні науки)
  • Притула Микола Миколайович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського