Наукова періодика України Вісник Київського національного торговельно-економічного університету


Ліпін М. 
"Просторовий поворот" на перехресті історії / М. Ліпін // Вісник Київського національного торговельно-економічного університету. - 2017. - № 2. - С. 41–54. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vknteu_2017_2_6
Розглянуто притаманний сучасному соціально-гуманітарному дискурсу поворот від часу до простору, від історії до природного "тіла нації", від творчої людини до землі як місця події. Визначено, що за умов уніфікуючого впливу глобалізації загострюється питання про відмінність, причому не тільки у теоретичній, а й у практичній площині. В такому ракурсі питання про відмінність постає як конституювання цієї відмінності. Саме практичний аспект цієї проблеми актуалізує "поворот до простору", до таких "місць", в яких відкривається можливість утвердження "своєї" істини і "своєї" правди.
  Повний текст PDF - 653.698 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Ліпін М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Ліпін М. "Просторовий поворот" на перехресті історії / М. Ліпін // Вісник Київського національного торговельно-економічного університету. - 2017. - № 2. - С. 41–54. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vknteu_2017_2_6.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського