Наукова періодика України Вісник Київського національного торговельно-економічного університету


Юхименко В. 
Інтеграційні пріоритети України в контексті світових трансформаційних процесів / В. Юхименко, Т. Місяць // Вісник Київського національного торговельно-економічного університету. - 2013. - № 2. - С. 5-17. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vknteu_2013_2_3
Досліджено основні трансформаційні процеси, що відбуваються у світовому співтоваристві та міжнародних економічних відносинах. Виявлено особливості, тенденції та перспективи розвитку трансформаційних процесів, їх вплив на інтеграційні пріоритети України. Обгрунтовано доцільність подальшої євроінтеграції України на основі Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС, розвитку подальшого співробітництва з Російською Федерацією та іншими країнами СНД відповідно до принципів СОТ, диверсифікації зовнішньоекономічних відносин на ринки країн Азії, Америки та Африки.
  Повний текст PDF - 539.274 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Юхименко В.
 • Місяць Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Юхименко В. Інтеграційні пріоритети України в контексті світових трансформаційних процесів / В. Юхименко, Т. Місяць // Вісник Київського національного торговельно-економічного університету. - 2013. - № 2. - С. 5-17. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vknteu_2013_2_3.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Юхименко Володимир Васильович (економічні науки)
 • Юхименко Володимир Миколайович (економічні науки)
 • Юхименко Віта Василівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського