Наукова періодика України Вісник Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка


Грідін О. В. 
Концептуальні підходи до створення ефективної системи управління персоналом / О. В. Грідін // Вісник Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. - 2017. - Вип. 188. - С. 228-236. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vkhdtusg_2017_188_28
Вивчено концептуальні підходи до процесу створення ефективної системи управління персоналом на основі оцінки сучасних світових тенденцій у цій сфері та з урахуванням впливу основних чинників. Встановлено, що для ъ підприємств є необхідним створення ефективних систем управління персоналом, спроможних виконувати надскладні задачі за сучасних умов. З цією метою необхідно докорінно змінювати концептуальні підходи, орієнтуючись на кращі світові приклади з урахуванням сформованих національних особливостей і традицій. Процес управління персоналом має здійснюватись безперервно і на усіх рівнях, що забезпечить конкурентоспроможність підприємства, реалізацію його стратегічної мети, забезпечення успішного розвитку. Відповідно до цього необхідним є створення ефективної сучасної системи управління персоналом, заснованої на концепціях "управління людськими ресурсами" та "управління людиною". При цьому кінцевою метою управління персоналом має бути максимальне збалансування інтересів підприємства з потребами і очікуваннями кожного працівника окремо та трудового колективу в цілому.
  Повний текст PDF - 453.568 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Грідін О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Грідін О. В. Концептуальні підходи до створення ефективної системи управління персоналом / О. В. Грідін // Вісник Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. - 2017. - Вип. 188. - С. 228-236. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vkhdtusg_2017_188_28.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського