Наукова періодика України Eastern-European journal of enterprise technologies


Ariyanto S. V. 
Geothermal investigation uses a dipole-dipole configuration geoelectric methods with Delphi programming / S. V. Ariyanto, I. Joni, E. Prasetyowati, A. Susilo, F. Yunanto // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. - 2019. - № 3(8). - С. 50-56. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vejpte_2019_3%288%29__8
Положення Індонезії, яка розташована на злитті трьох плит (Євразійської, Індо-Австралійської і Тихоокеанської), викликає утворення ряду вулканів у деяких частинах країни і джерел геотермальної енергії навколо вулкана. Геотермальна енергія - це енергія природних ресурсів у вигляді гарячої води або пари, що утворюються в резервуарі всередині землі в результаті нагрівання підземних вод магматичними породами (Team Pertamina, 2010). Геотермальна енергія може використовуватися безпосередньо для сушіння сільськогосподарської продукції, туризму та побутових потреб або опосередковано для приведення в дію електрогенеруючих турбін. У дослідженні, зосередженому на Східній Яві, обговорено геотермальний потенціал із використанням геоелектричних методів у нескінченній зоні пожежі для надання інформації як однієї з відповідей спільноті та уряду, що, як очікується, надасть уявлення про те, наскільки великий геотермальний потенціал у разі використання геоелектричного методу в зоні пожежі, яка ніколи не гасилася в Памекасані, Мадура. Довгострокова мета дослідження полягає в отриманні енергії нафтового палива в районі Памекасана. У ході дослідження використано геоелектричний метод диполь-дипольної установки за допомогою програми Delphi. Результати цієї програми придатні для оперативних розрахунків під час обробки геоелектричних даних. Ця програма оснащена опціями установок Веннера, Шлюмберже, диполь-дипольної і поль-польної, що надає можливість вибрати потрібну установку. Результати даного дослідження - лінія 1, що тягнеться з півночі на південь. Підземна лінія 1 має низький питомий опір 72,3 98 Ом-м. Значення питомого опору цього шару є резервуарним носієм із глибиною 12,8 - 78,8 метра нижче поверхні грунту. Лінія 2 тягнеться зі сходу на захід. Підземний шар 2 має низький питомий опір 75,5 - 112 Ом-м. Значення питомої опору цього шару є резервуарним носієм із глибиною 2,5 - 67,5 метра нижче поверхні грунту. Лінія 3 - це лінія, що йде зі сходу на захід. Підземний шар 3 має низький питомий опір 94,2 - 110 Ом-м. Значення питомої опору цього шару є резервуарним носієм з глибиною 10,5 - 24,9 метра нижче рівня землі.
  Повний текст PDF - 2.971 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Ariyanto S.
  • Joni I.
  • Prasetyowati E.
  • Susilo A.
  • Yunanto F.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Ariyanto S. V. Geothermal investigation uses a dipole-dipole configuration geoelectric methods with Delphi programming / S. V. Ariyanto, I. Joni, E. Prasetyowati, A. Susilo, F. Yunanto // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. - 2019. - № 3(8). - С. 50-56. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vejpte_2019_3(8)__8.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського