Наукова періодика України Вісник Полтавської державної аграрної академії


Заболотна А. В. 
Формування деяких показників структури врожаю пшениці ярої за застосування гербіциду "Лінтур 70 WG, в.г." і регулятора росту рослин "Емістим С" / А. В. Заболотна, О. І. Заболотний // Вісник Полтавської державної аграрної академії. - 2013. - № 4. - С. 37-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VPDAA_2013_4_11
Досліджено формування таких показників структури врожаю пшениці ярої як кількість продуктивних стебел, продуктивна кущистість, кількість і маса зерен із колоса за внесення гербіциду "Лінтур 70 WG, в.г." у нормах 120, 150 і 180 г/га як окремо, так і у бакових сумішах із регулятором росту рослин "Емістим C". Встановлено, що застосування оптимальних норм гербіциду сприяє покращанню цих показників, а найвищі їх значення спостережено у разі сумісного внесення 120 г/га "Лінтуру 70 WC, в.г." у баковій суміші з "Емістимом C". Внесення максимальної норми гербіциду (180 г/га) як окремо, так і у суміші з "Емістимом C" має інгібувальну дію на рослини пшениці ярої, що проявляється у зниженні досліджених показників структури врожаю посівів культури.
  Повний текст PDF - 383.812 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:

Бібліографічний опис для цитування:

Заболотна А. В. Формування деяких показників структури врожаю пшениці ярої за застосування гербіциду "Лінтур 70 WG, в.г." і регулятора росту рослин "Емістим С" / А. В. Заболотна, О. І. Заболотний // Вісник Полтавської державної аграрної академії. - 2013. - № 4. - С. 37-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VPDAA_2013_4_11.
 

   Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського