Наукова періодика України Вісник Національного університету "Львівська політехніка"


Голуб Н. 
Вплив сполук сульфуру на процес культивування мікроводорості Chlorella vulgaris / Н. Голуб, Д. Воєвода // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Хімія, технологія речовин та їх застосування. - 2013. - № 761. - С. 151-158. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPX_2013_761_34
З метою застосування димових газів для вирощування мікроводоростей розглянуто вплив сполук сульфуру різних ступенів окиснення на процеси фотосинтезу та дихання у Chlorella vulgaris. Показано, що сполуки сульфуру підвищують біосинтез хлорофілу a та знижують хлорофіл b та є стресовим фактором для процесу фотосинтезу. Пригнічення процесу дихання за вмісту у культуральному середовищі сполук сульфуру пов'язано з інгібуванням ферментів електронтранспортного ланцюга.
  Повний текст PDF - 268.71 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Голуб Н.
 • Воєвода Д.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Голуб Н. Вплив сполук сульфуру на процес культивування мікроводорості Chlorella vulgaris / Н. Голуб, Д. Воєвода // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Хімія, технологія речовин та їх застосування. - 2013. - № 761. - С. 151-158. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPX_2013_761_34.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Голуб Неля Петрівна (хімічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського