Наукова періодика України Вісник Національного університету "Львівська політехніка"


Кіракевич І. І. 
Технологія самоущільнювальних бетонів, що тверднуть у різних температурних умовах / І. І. Кіракевич, М. А. Саницький, Р. В. Чайковська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Теорія і практика будівництва. - 2015. - № 823. - С. 155-159. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPTPB_2015_823_26
Наведено особливості монолітного бетонування за зимових і сухих спекотних умов та розглянуто актуальні питання технології приготування самоущільнювальних бетонів (СУБ) на основі суперпластифікованих цементуючих систем, що поєднує знання закономірностей структуроутворення та модифікування портландцементних композицій "портландцемент - активні мінеральні домішки - мікронаповнювачі - суперпластифікатор - прискорювачі тверднення" для пошуку раціональних вирішень забезпеченості технологічних та експлуатаційних властивостей бетону за умов зміни факторів його складу, технології й експлуатації. Результатами досліджень встановлено, що використання суперпластифікованих цементувальних систем (СПЦС) надає змогу направлено керувати технологічними властивостями та кінетикою структуроутворення та створити міцну структуру бетону з покращеними будівельно-технічними властивостями під час тверднення за різних температурних умов. Розроблено технологічні рішення приготування СПЦС, які надають змогу вирішувати проблему одержання СУБ на їх основі. У цьому випадку створюється можливість раннього навантаження конструкцій, скорочення виробничого циклу, збільшення оборотності опалубки та прискорення зведення монолітних будівель і споруд за різних температурних умов.
  Повний текст PDF - 205.395 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Кіракевич І.
 • Саницький М.
 • Чайковська Р.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Кіракевич І. І. Технологія самоущільнювальних бетонів, що тверднуть у різних температурних умовах / І. І. Кіракевич, М. А. Саницький, Р. В. Чайковська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Теорія і практика будівництва. - 2015. - № 823. - С. 155-159. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPTPB_2015_823_26.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Кіракевич Ірина Ільківна (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського