Наукова періодика України Вісник Національного університету "Львівська політехніка"


Партин Г. О. 
Урахування інтересів стейкхолдерів у процесі формування інтегрованої звітності підприємства / Г. О. Партин, А. Г. Загородній // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. - 2017. - № 862. - С. 204-210. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPM_2017_862_31
На основі результатів дослідження питання щодо призначення та змісту інтегрованої звітності обгрунтовано необхідність систематизованого висвітлення у такій звітності інформації про взаємовідносини підприємства зі стейкхолдерами. Визначено роль стейкхолдерів у створенні підприємством вартості, наведено характеристику інформації щодо взаємовідносин підприємства зі стейкхолдерами, яка має бути представлена підприємством відповідно до вимог Міжнародного стандарту "Інтегрована звітність". З огляду на необхідність комплексного розкриття даних про результати і перспектива розвитку взаємовідносин підприємства зі стейкхолдерами, обгрунтовано, що в інтегрованій звітності мають бути представлені дві групи показників - показники внесків стейкхолдерів у діяльність підприємства та показники інтересів стекхолдерів щодо діяльності підприємства; наведено орієнтовний перелік показників обох груп. Запропоновано механізм забезпечення достовірності даних інтегрованої звітності щодо взаємовідносин підприємства зі стейкхолдерів із урахуванням необхідності збереження належного рівня обліково-інформаційної безпеки підприємства.
  Повний текст PDF - 175.116 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Партин Г.
 • Загородній А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Партин Г. О. Урахування інтересів стейкхолдерів у процесі формування інтегрованої звітності підприємства / Г. О. Партин, А. Г. Загородній // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. - 2017. - № 862. - С. 204-210. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPM_2017_862_31.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Партин Галина Остапівна (економічні науки)
 • Загородній Анатолій Григорович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського