Наукова періодика України Вісник Національного університету "Львівська політехніка"


Данилович-Кропивницька М. Л. 
Становлення мережевої економіки в умовах глобалізації / М. Л. Данилович-Кропивницька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. - 2015. - № 835. - С. 138-145. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPM_2015_835_21
На підставі систематизації тенденцій розвитку глобалізації та виділення її істотних ознак, запропоновано авторське визначення терміну "глобалізація". Запропоновано графічну модель, яка ілюструє послідовність і підпорядкованість у зміні форм розвитку сучасної економіки. У цій моделі виділено доіндустріальні суспільства, суспільства на ранній стадії індустріалізації, індустріальні, масового споживання, пост-індустріальні в початковій стадії та інформаційні. Термін "інформаційне суспільство" розкриває значення інформації як самостійної фундаментальної сутності та перетворення її на реальний економічний ресурс. Через аналіз розвитку інформаційного суспільства, обгрунтовано перехід до мережевої економіки як нового підходу до вирішення проблем конкуренції за умов глобалізації економіки.
  Повний текст PDF - 194.053 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Данилович-Кропивницька М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Данилович-Кропивницька М. Л. Становлення мережевої економіки в умовах глобалізації / М. Л. Данилович-Кропивницька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. - 2015. - № 835. - С. 138-145. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPM_2015_835_21.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського