Наукова періодика України Вісник Львівського університету


Білоконь С. 
Мінливість вивірки звичайної (Sciurus vulgaris L.) заходу України за мікросателітними локусами / С. Білоконь, М. Белоконь, Ю. Белоконь, І. Дикий // Вісник Львівського університету. Сер. : Біологічна. - 2014. - Вип. 65. - С. 296-305. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VLNU_biol_2014_65_33
Мінливість вивірки звичайної з заходу України була оцінена за 13 ядерними мікросателітними локусами. Всі локуси виявились високополіморфними з числом алелів від 5 до 12. За алельним складом мікросателітних локусів групи вивірок із різним забарвленням хутра відрізнялися не значно. Унікальні алелі траплялися з невисокою частотою. Середня очікувана гетерозиготність (HE) була близькою у всіх досліджених груп: 0,682 у рудих, 0,684 у чорних і 0,658 у каштанових вивірок. Генетична диференціація різних кольорових форм залежить від географічної компоненти і відповідає рівню міжпопуляційної (FST = 0,039). Одержані дані вказують на відсутність репродуктивної ізоляції та на постійний обмін генами між рудою і чорною формами S. vulgaris у Прикарпатті й Карпатах.
  Повний текст PDF - 341.109 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Білоконь С.
 • Белоконь М.
 • Белоконь Ю.
 • Дикий І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Білоконь С. Мінливість вивірки звичайної (Sciurus vulgaris L.) заходу України за мікросателітними локусами / С. Білоконь, М. Белоконь, Ю. Белоконь, І. Дикий // Вісник Львівського університету. Сер. : Біологічна. - 2014. - Вип. 65. - С. 296-305. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VLNU_biol_2014_65_33.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Білоконь Світлана Василівна (біологічні науки)
 • Дикий Ігор Васильович (біологічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського