Наукова періодика України Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна


Чернышев Ю. К. 
Распределение разностей между соседними простыми числами / Ю. К. Чернышев // Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія : Математичне моделювання. Інформаційні технології. Автоматизовані системи управління. - 2017. - Вип. 34. - С. 67-74. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VKhIMAM_2017_34_10
  Повний текст PDF - 605.781 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Чернышев Ю.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Чернышев Ю. К. Распределение разностей между соседними простыми числами / Ю. К. Чернышев // Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія : Математичне моделювання. Інформаційні технології. Автоматизовані системи управління. - 2017. - Вип. 34. - С. 67-74. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VKhIMAM_2017_34_10.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського