Наукова періодика України Вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"


Рябчук А. М. 
Спілкування в онлайн-іграх як чинник покращення комунікативних навиків у реальному житті / А. М. Рябчук, А. Ю. Прокопенко // Вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Політологія. Соціологія. Право. - 2013. - № 4. - С. 85-91. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VKPI_soc_2013_4_15
Розглянуто взаємозв'язок між специфічною комунікацією у онлайн-іграх і спілкуванням у реальному житті, зокрема - позитивні наслідки онлайн-ігор. Використано дані, що отримано у серії глибинних інтерв'ю з групою гравців популярних онлайн-ігор з використанням програми дистанційного спілкування "Skype". На противагу твердженням про "залежність" як про виключно негативне явище запропоновано комплексну інтерпретацію, що включає також і позитивні наслідки онлайн-спілкування та колективних ігор. Виявлено окремі ігрові аспекти, що можуть сприяти появі чи вирішенню певних проблем у реальному спілкуванні.
  Повний текст PDF - 381.65 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Рябчук А.
 • Прокопенко А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Рябчук А. М. Спілкування в онлайн-іграх як чинник покращення комунікативних навиків у реальному житті / А. М. Рябчук, А. Ю. Прокопенко // Вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Політологія. Соціологія. Право. - 2013. - № 4. - С. 85-91. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VKPI_soc_2013_4_15.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського