Наукова періодика України Україна. Здоров'я нації


Габорець Ю. Ю. 
Динаміка захворюваності дитячого населення України в регіональному аспекті та поширеності між ними хвороб / Ю. Ю. Габорець, О. О. Дудіна // Україна. Здоров'я нації. - 2017. - № 4. - С. 18-28. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Uzn_2017_4_5
Мета роботи - вивчити та проаналізувати динаміка захворюваності дитячого населення та поширеності між ними хвороб за період 2012 - 2016 рр. Інформаційною базою дослідження стали дані галузевої статистичної звітності за 2012 - 2016 рр. Під час виконання роботи використано статистичний метод. З 2012 р. намітилася тенденція до зниження показників захворюваності та поширеності хвороб серед дитячого населення з наступною тенденцією до їх збільшення у 2015 - 2016 рр. Динаміка зміни показників захворюваності дитячого населення та поширеності серед них хвороб за роки дослідження має достовірні відмінності як за класами хвороб, так і за регіонами України. Висновки: отримані результати дослідження мають стати основою для прийняття управлінських рішень з метою оптимізації медичної, у тому числі профілактичної допомоги дитячому населенню.
  Повний текст PDF - 1.06 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Габорець Ю.
 • Дудіна О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Габорець Ю. Ю. Динаміка захворюваності дитячого населення України в регіональному аспекті та поширеності між ними хвороб / Ю. Ю. Габорець, О. О. Дудіна // Україна. Здоров'я нації. - 2017. - № 4. - С. 18-28. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Uzn_2017_4_5.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Габорець Юрій Юрійович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського