Наукова періодика України Україна. Здоров'я нації


Лашкул З. В. 
Поширеність соціально-гігієнічних факторів ризику, асоційованих із виникненням ризикової поведінки у підлітків, на регіональному рівні та потенціальні перешкоди в їх профілактиці / З. В. Лашкул, О. В. Бобкова // Україна. Здоров'я нації. - 2017. - № 1. - С. 22-29. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Uzn_2017_1_6
Мета роботи - вивчити поширеність соціально-економічних факторів ризику, асоційованих із виникненням ризикової поведінки в підлітків, на регіональному рівні; та визначити потенціальні перешкоди в профілактиці цих факторів. Опрацьовано дані соціологічного опитування серед підлітків, сімейних лікарів, батьків, застосовано методи статистичного, системного аналізу. Встановлено поширеність особистісних, сімейних і соціально-економічних факторів ризику, асоційованих із ризиковою поведінкою серед підлітків, виявлено основні перешкоди з профілактики цих факторів на регіональному рівні. Висновки: доведено, що рівень поширеності особистих, сімейних і соціально-економічних факторів ризику на регіональному рівні в Запорізькій області вищий за середньонаціональний. Встановлено потенційні ризики, асоційовані із системою охорони здоров'я, сімейними лікарями, підлітками та їх батьками.
  Повний текст PDF - 620.281 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Лашкул З.
 • Бобкова О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Лашкул З. В. Поширеність соціально-гігієнічних факторів ризику, асоційованих із виникненням ризикової поведінки у підлітків, на регіональному рівні та потенціальні перешкоди в їх профілактиці / З. В. Лашкул, О. В. Бобкова // Україна. Здоров'я нації. - 2017. - № 1. - С. 22-29. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Uzn_2017_1_6.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Лашкул Зінаїда Василівна (медичні науки)
 • Бобкова Ольга Вікторівна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського