Наукова періодика України Україна. Здоров'я нації


Дудник С. В. 
Сучасні тенденції малюкової смертності в Україні / С. В. Дудник. // Україна. Здоров'я нації. - 2016. - № 4. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Uzn_2016_4_7
Мета роботи - вивчити, проаналізувати і визначити динаміку рівня, структуру й тенденції дитячої смертності в Україні (загальну, залежно від місця проживання) за період 2012 - 2015 рр. Дослідження проведено на підставі даних Державного комітету статистики України за період 2012 - 2015 рр. Використано такі методи: аналітичний, статистичний, порівняльного аналізу, системний підхід. Виявлено сучасні тенденції рівня і структури малюкової смертності в Україні, чітку диференціація рівня та структури смертності дітей віком до одного року життя залежно від місця проживання (місто, село) і причин смерті.
  Повний текст PDF - 524.093 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Дудник С.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Дудник С. В. Сучасні тенденції малюкової смертності в Україні / С. В. Дудник. // Україна. Здоров'я нації. - 2016. - № 4. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Uzn_2016_4_7.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Дудник Світлана Валеріївна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського