Наукова періодика України Україна. Здоров'я нації


Лехан В. М. 
Особливості епідеміології черепно-мозкової травми в Україні / В. М. Лехан, А. П. Гук // Україна. Здоров'я нації. - 2010. - № 2. - С. 7-14. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Uzn_2010_2_3
Проаналізовано поширеність черепно-мозкової травми (ЧМТ) в Українi у 1999 - 2008 pp. Щороку ЧМТ одержують близько 100 000 осіб, з яких 11,5 - 13,5 тис. - діти до 15 р. У структурі загального травматизму внутрішньочерепні травми становлять близько 4 %. Одержані в ході дослідження дані свідчать, що зменшення травматизму в загальному і зменшення частоти ЧМТ зокрема можливе у разі запровадження в країні загальнодержавної комплексної цільової програми зі створенням загальнодержавної системи моніторингу причин нейротравматизму. Подальше дослідження епідеміології ЧМТ дає змогу мати повне уявлення про частоту і поширеність нейротравматизму, його зв'язок і залежність від стану організації дорожнього руху, доріг, побутових і соціальних факторів, географічних, кліматичних, сезонних та інших відмінностей.
  Повний текст PDF - 434.402 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Лехан В.
 • Гук А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Лехан В. М. Особливості епідеміології черепно-мозкової травми в Україні / В. М. Лехан, А. П. Гук // Україна. Здоров'я нації. - 2010. - № 2. - С. 7-14. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Uzn_2010_2_3.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Лехан Валерія Микитівна (медичні науки)
 • Гук Андрій Петрович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського