Наукова періодика України Українська полоністика


Круковська І. М. 
Медична освіта на Волині (ХІХ – 30-ті рр.. ХХ ст..): польський аспект / І. М. Круковська // Українська полоністика. - 2012. - Вип. 9. - С. 147-156. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Up_2012_9_22
Розкрито головні етапи, особливості та тенденції становлення та розвитку медичної освіти на Волині як складової загальної системи професійної підготовки медичних кадрів в Україні у XIX ст. - 1930-ті рр. Розглянуто два напрями дослідження медичної освіти на Волині: історико-педагогічний, що зумовлює необхідність формування об'єктивного знання про історичні шляхи її розвитку як складавої вітчизняної наукової медицини, та педагогічний аспект даної проблеми, що спонукає до виявлення специфіки навчально-виховного процесу в медичних навчальних закладах, аналізу змісту, форм і методів навчання та їх використання на конкретних історичних етапах і визначення основних тенденцій їх становлення.Розглянуто особливості розвитку медичної освіти на Волині (ХIХ ст. - 30-ті рр. ХХ ст.). Зроблено висновок про те, що у зазначеному процесі спостерігається помітний вплив Польщі, у складі якої Волинь перебувала, що спричинило як позитивні, так і негативні наслідки у контексті розвитку медичної освіти. Диференційовано чотири історичні етапи розвитку зазначеного процесу, починаючи із 1917 року.
  Повний текст PDF - 394.683 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Круковська І.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Круковська І. М. Медична освіта на Волині (ХІХ – 30-ті рр.. ХХ ст..): польський аспект / І. М. Круковська // Українська полоністика. - 2012. - Вип. 9. - С. 147-156. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Up_2012_9_22.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського