Наукова періодика України Ukrainian journal of physics


Kakushadze Z. 
Quantization rules for dynamical systems / Z. Kakushadze // Ukrainian journal of physics. - 2016. - Vol. 61, № 2. - С. 95-97. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ukjourph_2016_61_2_3
Обговорено загальноковаріантний спосіб одержання правил квантування, заснований на причинності без використання дужок Пуассона або Пайерлса будь-якого виду.
  Повний текст PDF - 372.078 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Kakushadze Z.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Kakushadze Z. Quantization rules for dynamical systems / Z. Kakushadze // Ukrainian journal of physics. - 2016. - Vol. 61, № 2. - С. 95-97. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Ukjourph_2016_61_2_3.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського