Наукова періодика України Управляющие системы и машины


Литвин О. М. 
3D-коефіцієнти Фур'є на класі диференційовних функцій та інформаційні оператори різних типів з використанням кусково-сталої сплайн-інтерфлетації / О. М. Литвин, О. П. Нечуйвітер // Управляющие системы и машины. - 2013. - № 6. - С. 19-24. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/USM_2013_6_4
Запропоновано та досліджено кубатурні формули обчислення 3D-коефіцієнтів Фур'є з використанням операторів кусково-сталої інтерфлетації на одному класі диференційовних функцій. Інформацію про функцію задано її слідами на взаємно перпендикулярних площинах, лініях та значеннями функції у вузлових точках. Одержано оцінки похибки кубатурних формул.
  Повний текст PDF - 358.479 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Литвин О.
 • Нечуйвітер О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Литвин О. М. 3D-коефіцієнти Фур'є на класі диференційовних функцій та інформаційні оператори різних типів з використанням кусково-сталої сплайн-інтерфлетації / О. М. Литвин, О. П. Нечуйвітер // Управляющие системы и машины. - 2013. - № 6. - С. 19-24. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/USM_2013_6_4.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Литвин Олександр Миколайович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського