Наукова періодика України Український математичний журнал


Sharma N. L. 
A note on the coefficient estimates for some classes of p-valent functions / N. L. Sharma // Український математичний журнал. - 2018. - Т. 70, № 4. - С. 549-563. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2018_70_4_11
Одержано оцінки для коефіцієнтів Тейлора - Маклорена для деяких класів p-валентних функцій. Цю задачу було вперше розглянуто Ауфом у роботі "Coefficient estimates for some classes of p-valent functions" (Internat. J. Math. and Math. Sci. - 1988. - 11. - P. 47-54). Доведення, наведене Ауфом, виявилось частково помилковим. Запропоновано коректне доведення цього результату.
  Повний текст PDF - 1.934 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Sharma N.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Sharma N. L. A note on the coefficient estimates for some classes of p-valent functions / N. L. Sharma // Український математичний журнал. - 2018. - Т. 70, № 4. - С. 549-563. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2018_70_4_11.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського