Наукова періодика України Український математичний журнал


Акбаш К. С. 
Експоненціальні оцінки для схеми максимуму / К. С. Акбаш // Український математичний журнал. - 2017. - Т. 69, № 7. - С. 984-991. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2017_69_7_13
Получены экспоненциальные оценки в законе повторного логарифма для экстремальных значений последовательности независимых случайных величин.
  Повний текст PDF - 231.728 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Акбаш К.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Акбаш К. С. Експоненціальні оцінки для схеми максимуму / К. С. Акбаш // Український математичний журнал. - 2017. - Т. 69, № 7. - С. 984-991. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2017_69_7_13.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Акбаш Катерина Сергіївна (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського