Наукова періодика України Український математичний журнал


Yildiz A. 
On 3-dimensional f-Kenmotsu manifolds and Ricci solitons / A. Yildiz, U. C. De, M. Turan // Український математичний журнал. - 2013. - Т. 65, № 5. - С. 620–628. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2013_65_5_5
  Повний текст PDF - 257.072 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Yildiz A.
  • De U.
  • Turan M.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Yildiz A. On 3-dimensional f-Kenmotsu manifolds and Ricci solitons / A. Yildiz, U. C. De, M. Turan // Український математичний журнал. - 2013. - Т. 65, № 5. - С. 620–628. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2013_65_5_5.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського