Наукова періодика України Український математичний журнал


Карлова О. О. 
Хрест-топологія і трійки Лебеґа / О. О. Карлова, В. В. Михайлюк // Український математичний журнал. - 2013. - Т. 65, № 5. - С. 722–727. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2013_65_5_16
  Повний текст PDF - 240.033 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Карлова О.
  • Михайлюк В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Карлова О. О. Хрест-топологія і трійки Лебеґа / О. О. Карлова, В. В. Михайлюк // Український математичний журнал. - 2013. - Т. 65, № 5. - С. 722–727. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UMJ_2013_65_5_16.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Карлова Олена Олексіївна (фізико-математичні науки)
  • Михайлюк Володимир Васильович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського