Наукова періодика України Український історичний журнал


Хахула Л. І. 
Державотворчі та національно-демократичні процеси в Україні 1991–2014 рр.: польський суспільно-політичний дискурс / Л. І. Хахула // Український історичний журнал. - 2015. - № 1. - С. 92-107 . - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UIJ_2015_1_8
Проаналізовано зміни польської суспільно-політичної думки про Україну й українців у період 1991 - 2014 рр. Увагу приділено відображенню у пресі, в офіційному та політичному дискурсах, а також опитуваннях громадської думки проблем, пов'язаних із розбудовою української державності та запровадженням у громадсько-політичне життя демократичних принципів.
  Повний текст PDF - 612.505 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Хахула Л.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Хахула Л. І. Державотворчі та національно-демократичні процеси в Україні 1991–2014 рр.: польський суспільно-політичний дискурс / Л. І. Хахула // Український історичний журнал. - 2015. - № 1. - С. 92-107 . - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/UIJ_2015_1_8.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Хахула Любомир Ігорович (1984–) (історичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського