Наукова періодика України Теорія та практика державного управління


Серенок А. О. 
Механізми взаємодії органів влади з громадянами в електронному уряді / А. О. Серенок // Теорія та практика державного управління. - 2014. - Вип. 3. - С. 43-50. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Tpdu_2014_3_8
Досліджено механізми взаємодії органів влади та громадян у системі електронного уряду, надання державно-управлінських послуг через Інтернет-представництва та портали органів влади. Розглянуто актуальні науково-теоретичні засади впровадження й організаційно-правові аспекти розвитку електронного уряду в Україні. З'ясовано сутність понять "електронний уряд" та "електронне урядування". Визначено основні види взаємодії влади та суспільства в електронному уряді. Запропоновано класифікацію механізмів взаємодії органів влади та громадян у електронному уряді на основі взаємопов'язаних механізмів електронної демократії та механізмів надання електронних державних послуг. Узагальнено світовий досвід та українську специфіку розвитку електронного уряду з використанням Інтернет-представництв і портальних технологій, визначено проблеми подальшого розвитку інформаційного простору України. Вдосконалено модель надання державно-управлінських послуг органами влади громадянам через єдиний портал державно-управлінських послуг. Надано науково-практичні рекомендації щодо вдосконалення Інтернет-представництв органів влади.
  Повний текст PDF - 137.63 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Серенок А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Серенок А. О. Механізми взаємодії органів влади з громадянами в електронному уряді / А. О. Серенок // Теорія та практика державного управління. - 2014. - Вип. 3. - С. 43-50. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Tpdu_2014_3_8.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського