Наукова періодика України Технологія і техніка друкарства


Сторожук В. М. 
Оцінювання ризиків на робочому місці як елемент ризикоорієнтованого підходу в охороні праці / В. М. Сторожук, Т. В. Олянишен, О. В. Мельников, Р. А. Яцюк // Технологія і техніка друкарства. - 2019. - Вип. 1. - С. 35–44. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Titd_2019_1_7
Застосовано аналітичну обробку діючих нормативних документів і наукових праць з метою розроблення підходів до оцінювання професійних ризиків на робочих місцях. Проаналізовано та узагальнено публікації, міжнародні та національні стандарти, положення та рекомендації. Запропоновано алгоритм та методику оцінювання ризиків на робочих місцях, зумовлених небезпечними і шкідливими виробничими факторами, що дозволяє приймати рішення про необхідність та черговість заходів щодо зниження ризиків, а також визначити пріоритетні напрямки розвитку безпеки праці або найважливіші об'єкти, що потребують проведення відповідних заходів.Застосовано аналітичну обробку діючих нормативних документів і наукових праць з метою розроблення підходів до оцінювання професійних ризиків на робочих місцях. Проаналізовано та узагальнено публікації, міжнародні та національні стандарти, положення та рекомендації. Запропоновано алгоритм та методику оцінювання ризиків на робочих місцях, зумовлених небезпечними і шкідливими виробничими факторами, що дозволяє приймати рішення про необхідність та черговість заходів щодо зниження ризиків, а також визначити пріоритетні напрямки розвитку безпеки праці або найважливіші об'єкти, що потребують проведення відповідних заходів.
  Повний текст PDF - 954.705 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Сторожук В.
 • Олянишен Т.
 • Мельников О.
 • Яцюк Р.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Сторожук В. М. Оцінювання ризиків на робочому місці як елемент ризикоорієнтованого підходу в охороні праці / В. М. Сторожук, Т. В. Олянишен, О. В. Мельников, Р. А. Яцюк // Технологія і техніка друкарства. - 2019. - Вип. 1. - С. 35–44. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Titd_2019_1_7.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Сторожук Віктор Миколайович (технічні науки)
 • Олянишен Тетяна Вікторівна (1973–) (технічні науки)
 • Мельников Олег Валентинович (технічні науки)
 • Мельников Олександр Валерійович (1973–) (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського