Наукова періодика України Технологія і техніка друкарства


Гавриш А. П. 
Силове поле при тонкому алмазному шліфуванні деталей тертя з нових композиційних матеріалів на основі нікелю / А. П. Гавриш, Т. А. Роїк, П. О. Киричок, О. І. Лотоцька // Технологія і техніка друкарства. - 2016. - Вип. 3. - С. 61–72. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Titd_2016_3_9
Наведено результати дослідження впливу на складові сил різання при тонкому алмазному шліфуванні деталей тертя з нових композиційних матеріалів, створених на базі шліфувальних відходів інструментальних сталей 86Х6НФТ, 4ХМНФС і 5Х3В3МФС для важких умов роботи друкарської техніки. Встановлено закономірності впливу режимних факторів шліфування, типу алмазу, зернистості та матеріалу звіязки алмазного круга на параметри якості поверхонь оброблення з урахуванням механізму формування складових сил різання на ріжучій кромці алмазного зерна в зоні різання матеріалу. Визначено залежності шорсткості поверхонь оброблення нових високошвидкісних композитних сплавів від режимів процесу алмазного шліфування (швидкості обертання, поздовжньої подачі, швидкості обертання алмазного круга та зернистості алмазних зерен в інструменті). Розроблено рекомендації з виробу алмазних кругів і режимів різання для промисловості, які забезпечують якість поверхонь тертя високошвидкісних підшипників ковзання для друкарської техніки.Наведено результати дослідження складових сил різання у разі тонкого абразивного шліфування деталей тертя з нових композиційних сплавів на основі відходів легованих сталей інструментального виробництва 86Х6НФТ та 4ХМНФС для тяжких умов роботи поліграфічних машин. Встановлено закономірності впливу режимів тонкого шліфування, матеріалу зерна та зернистості абразивного інструменту, матеріалу зв'язки кругу на механізм утворення складових сил різання у зоні зрізання стружки вершиною абразивного зерна.Наведено результати дослідження впливу на складові сил різання за тонкого алмазного шліфування деталей тертя з нових композиційних матеріалів, створених на базі відходів виробництва деталей з нікелевих сплавів типу ХН55ВМТКЮ, ХН50ВТФКЮ, ЭП975 у електротехнічній, радіоелектронній та аерокосмічній галузях промисловості України, синтезованих для тяжких умов роботи поліграфічної техніки. Встановлено закономірності впливу режимних факторів шліфування, типу алмазу, зернистості та матеріалу зв'язки алмазного кругу на параметри якості поверхонь оброблення з урахуванням механізму формування складових сил різання на різальній крайці алмазного зерна у зоні різання матеріалу. Визначено залежності шорсткості поверхонь оброблення нових високошвидкісних композитних сплавів від режимів процесу алмазного шліфування (швидкості обертання, поздовжньої подачі, швидкості обертання алмазного кругу та зернистості алмазних зерен в інструменті). Розроблено рекомендації з вибору алмазних кругів і режимів різання для промисловості, які забезпечують якість поверхонь тертя високошвидкісних підшипників ковзання для друкарської техніки.
  Повний текст PDF - 260.879 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Гавриш А.
  • Роїк Т.
  • Киричок П.
  • Лотоцька О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Гавриш А. П. Силове поле при тонкому алмазному шліфуванні деталей тертя з нових композиційних матеріалів на основі нікелю / А. П. Гавриш, Т. А. Роїк, П. О. Киричок, О. І. Лотоцька // Технологія і техніка друкарства. - 2016. - Вип. 3. - С. 61–72. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Titd_2016_3_9.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Роїк Тетяна Анатоліївна (технічні науки)
  • Киричок Петро Олексійович (технічні науки)
  • Лотоцька Оксана Іванівна (технічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського