Наукова періодика України Сучасна педіатрія. Україна


Мальцев Д. В. 
Бронхомед Бальзам як засіб вибору патогенетичної і симптоматичної терапії гострих запальних хвороб респіраторної системи людини / Д. В. Мальцев // Сучасна педіатрія. Україна. - 2020. - № 5. - С. 70-74. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Sped_2020_5_13
Патогенетична та симптоматична терапія гострих вірусних інфекцій дихальної системи є наріжним каменем сучасних лікувальних підходів у випадку цієї патології. Бронхомед бальзам - комбінований препарат рослинного походження (КПРП) патогенетичної та симптоматичної дії, що застосовується при застудних захворюваннях дихальних шляхів. Препарат виявляє протимікробну, муколітичну, бронхолітичну, відхаркувальну, протизапальну, заспокійливу та потогінну дію. В огляді наведено склад препарату в контексті терапевтичних ефектів її компонентів. Увагу приділено анісовій олії, що містить такі активні інгредієнти, як анетол, шикимова кислота та лігнін-карбогідратні-протеїнові комплекси, що володіють протимікробною та імуномодулювальною діями. Обговорено вплив анісової олії на систему оксиду азоту та продукцію гамма-інтерферону, що є важливими компонентами протизапальної та антимікробної дії препарату. Виявлено, що введення КПРП бронхомед бальзам у комплекс лікування пацієнтів із гострими респіраторними вірусними інфекціями надає змогу ефективно купірувати основні симптоми захворювання за відсутності серйозних побічних ефектів, що вказує на терапевтичну ефективність і добру переносимість фітобальзаму. Лікувальний ефект препарату бронхомед бальзам обумовлений протизапальною, імуномодулювальною, відхаркувальною й антисептичною дією. Це надає можливість зменшити лікарське навантаження на організм пацієнта й оптимізувати симптоматичне та патогенетичне лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій. Автор заявляє про відсутність конфлікту інтересів.
  Повний текст PDF - 326.438 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Мальцев Д.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Мальцев Д. В. Бронхомед Бальзам як засіб вибору патогенетичної і симптоматичної терапії гострих запальних хвороб респіраторної системи людини / Д. В. Мальцев // Сучасна педіатрія. Україна. - 2020. - № 5. - С. 70-74. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Sped_2020_5_13.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Мальцев Дмитро Валерійович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського