Наукова періодика України Поліграфія і видавнича справа


Гиріна Т. С. 
До питання періодизації історії українськомовного радіо у світовому медіа середовищі / Т. С. Гиріна // Поліграфія і видавнича справа. - 2018. - № 1. - С. 125–130. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pivs_2018_1_16
На основі аналізу фактичних даних зібраних під час моніторингу пресових видань української діаспори Канади, США, Німеччини запропоновано періодизацію розвитку українськомовного радіо у світовому медіасередовищі. Етапи становлення радіомовлення українською на материковій Україні викладені у науковій літературі, а також результати проведеного дослідження його закордонного сектору засвідчили паралельність процесу поступу аж до моменту набуття Україною незалежності. Констатовано, що попри високі очікування еміграції у перші роки, від 1997 р. відчутна тенденція до автономізації діаспорного радіомовлення, де активізувався процес зосередження на внутрішніх проблемах. Дещо послаблювалася тенденція в буремні роки революційних подій на Батьківщині у 2004 - 2005 рр. та 2013 - 2014 рр., утім надалі вона залишається не змінною.
  Повний текст PDF - 1.281 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Гиріна Т.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Гиріна Т. С. До питання періодизації історії українськомовного радіо у світовому медіа середовищі / Т. С. Гиріна // Поліграфія і видавнича справа. - 2018. - № 1. - С. 125–130. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pivs_2018_1_16.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Гиріна Тетяна Сергіївна (1988–) (соціальні комунікації)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського