Наукова періодика України Поліграфія і видавнича справа


Благовірна Н. Б. 
Апарат видання як інтелектуальна автономність читача / Н. Б. Благовірна // Поліграфія і видавнича справа. - 2017. - № 2. - С. 147–162. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pivs_2017_2_19
Досліджено науково-довідковий апарат видання як незмінну складову будьякої якісної книги. Виявлено, що українські видавці у сучасних умовах мінімізують апарат видання, зводячи його до обов'язкових ідентифікаційних елементів, редукуючи, наприклад, вступні статті, передмови, післямови, покажчики, примітки, коментарі та ін. Стверджується, що завдяки концептуальній "актуалізації" тексту видавці спроможні зробити оригінал читабельним, підштовхнути до його "перевідкриття" чи навіть закодування у свідомості. Апарат видання стає засобом, що забезпечує прочитання всуціль, заглиблено, автономно, контекстуально панорамно. Доведено, що множинний й ретельно підготовлений апарат можна й слід розглядати як ефективну стратегію підвищення попиту на видання.
  Повний текст PDF - 336.093 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Благовірна Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Благовірна Н. Б. Апарат видання як інтелектуальна автономність читача / Н. Б. Благовірна // Поліграфія і видавнича справа. - 2017. - № 2. - С. 147–162. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pivs_2017_2_19.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Благовірна Наталія Богданівна (1977–) (філологічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського