Наукова періодика України Проблеми економіки


Столярук Х. С. 
Проблеми аутсорсингу персоналу та напрями їх вирішення / Х. С. Столярук, Д. Ю. Давидова // Проблеми економіки. - 2020. - № 2. - С. 295-302. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pekon_2020_2_34
Розглянуто апробацію методики проведення аналізу проблем аутсорсингу персоналу з боку компанії-провайдера, а також розроблено рекомендації на основі виявлених проблем. Сформульовано ряд можливих типових для аутсорсингових компаній проблем, на дослідження та вирішення яких спрямовано мету статті, зокрема: наявність анульованих замовлень; скорочення частки замовлень на постійну проєктну зайнятість серед кваліфікованих категорій персоналу; скорочення частки замовлень тимчасового персоналу; складнощі із утриманням клієнтів; тривалий час закриття вакансій на кваліфікованих працівників. Зазначені проблеми було сформульовано на основі аналізу: розподілу замовлень за причинами анулювання; кількості закритих замовлень персоналу на тимчасову зайнятість та постійні вакансії; кількості компаній за тривалістю співпраці; термінів закриття вакансій за типами позицій; середнього терміну закриття 1 вакансії залежно від категорій персоналу та рангу рекрутера. На основі виявлених під час аналізу проблем було розроблено й обгрунтовано рекомендації із розрахунком можливих витрат на запровадження рекомендованих заходів. З-поміж них: покращення якості ведення соціальних мереж, реклама власного бренду; юридичний супровід договірної співпраці; розробка системи знижок на послуги або надання додаткових послуг; запровадження систем із роботи з персоналом тощо. Наведено розрахунки прогнозованих значень показників економічної ефективності компанії після запровадження рекомендованих заходів та описано можливий соціальний ефект. Передбачено, що прогнозований економічний ефект характеризуватиметься збільшенням прибутку компанії на 5,6 % за пропорційного збільшення суми витрат, а також збільшенням чистого прибутку.
  Повний текст PDF - 691.715 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Столярук Х.
 • Давидова Д.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Столярук Х. С. Проблеми аутсорсингу персоналу та напрями їх вирішення / Х. С. Столярук, Д. Ю. Давидова // Проблеми економіки. - 2020. - № 2. - С. 295-302. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pekon_2020_2_34.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського