Наукова періодика України Проблеми економіки


Колодізєва Т. О. 
Визначення ланцюгів поставок та їхня роль у підвищенні ефективності логістичної діяльності підприємств / Т. О. Колодізєва // Проблеми економіки. - 2015. - № 2. - С. 133-139. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pekon_2015_2_20
Мета роботи - уточнення визначення поняття ланцюга поставок (ЛП) у контексті підвищення ефективності логістичної діяльності (ЛД) національних підприємств. На підставі дослідження та узагальнення основних теоретичних підходів до визначення поняття ЛП було проведено морфологічний аналіз цього поняття та визначено доцільність конкретизації його трактування з урахуванням спрямованості на підвищення ефективності ЛД підприємств за рахунок одержання в ЛП синергетичного ефекту. Запропоновано структурування ефекту в ЛП за учасниками ланцюга, за ключовими бізнес-процесами в логістичних ланцюгах, за видами синергізму. Перспективою подальших досліджень у цьому напрямі є обгрунтування впливу на ефективність ЛД впровадження в практику господарювання національних підприємств концепції управління ЛП.
  Повний текст PDF - 377.66 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Колодізєва Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Колодізєва Т. О. Визначення ланцюгів поставок та їхня роль у підвищенні ефективності логістичної діяльності підприємств / Т. О. Колодізєва // Проблеми економіки. - 2015. - № 2. - С. 133-139. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pekon_2015_2_20.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Колодізєва Тетяна Олександрівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського