Наукова періодика України Проблеми економіки


Чеберяко О. В. 
Інтегровані фінансові посередники як форма взаємодії банків та небанківських установ / О. В. Чеберяко, А. Б. Лобода // Проблеми економіки. - 2014. - № 3. - С. 312-318. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pekon_2014_3_43
Досліджено особливість діяльності інтегрованих фінансових посередників як результат взаємодії банків з небанківськими установами. Проаналізовано наукові праці українських і російських учених, на основі яких здійснено систематизацію та уточнення термінів "фінансовий супермаркет" і "фінансовий конгломерат" відносно до терміну "інтегрований фінансовий посередник". Запропоновано авторське трактування терміну "інтегрований фінансовий посередник". Визначено головну відмінність інтегрованих фінансових посередників від традиційних спеціалізованих фінансових посередників (банків і небанківських установ), яка полягає в наданні широкого спектра фінансових послуг в одному місці та в режимі non-stop, тобто цілодобово впродовж тижня. У результаті дослідження встановлено 3 форми співробітництва спеціалізованих фінансових посередників у межах інтегрованого фінансового посередника (bancassurance як об'єднання банків зі страховими компаніями; assurfinance як об'єднання страхових компаній з банками; allfinance як взаємодія фінансових посередників банківського, страхового та інвестиційного ринків). Розглянуто приклади діяльності інтегрованих фінансових посередників в Україні.
  Повний текст PDF - 489.443 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Чеберяко О.
 • Лобода А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Чеберяко О. В. Інтегровані фінансові посередники як форма взаємодії банків та небанківських установ / О. В. Чеберяко, А. Б. Лобода // Проблеми економіки. - 2014. - № 3. - С. 312-318. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Pekon_2014_3_43.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Чеберяко Оксана Вікторівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського