Наукова періодика України Проблеми загальної енергетики


Шульженко С. В. 
Техніко-економічні показники виробництва електроенергії АЕС в маневреному режимі / С. В. Шульженко // Проблеми загальної енергетики. - 2016. - Вип. 1. - С. 34-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/PZE_2016_1_8
Наведено аналіз впливу використання АЕС в маневреному режимі на техніко-економічні показники виробництва нею електроенергії. Очікуване в Україні підвищення долі генерувальних потужностей, що використовують відновлювані джерела, зокрема, вітрових та фотоелектричних станцій, які генерують нестабільну електричну потужність, зумовлює підвищення вимог до покриття маневрової частини графіка електричних навантажень національної Об'єднаної енергосистеми, що вимагає наявності додаткових маневрених потужностей. Впровадження маневрених режимів експлуатації АЕС, які відповідно до проекту передбачалось використовувати в номінальному режимі, є усталеною практикою, наприклад, в Німеччині та Франції і може бути застосовано і в Україні. З використанням детерміновано-стохастичного методу здійснено оцінку собівартості виробництва електроенергії в маневреному режимі для АЕС, які наразі використовуються в Україні, так і для перспективних АЕС середньої потужності.
  Повний текст PDF - 775.342 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Шульженко С.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Шульженко С. В. Техніко-економічні показники виробництва електроенергії АЕС в маневреному режимі / С. В. Шульженко // Проблеми загальної енергетики. - 2016. - Вип. 1. - С. 34-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/PZE_2016_1_8.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Шульженко Сергій Валентинович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського