Наукова періодика України Проблеми загальної енергетики


Розен В. П. 
Удосконалення механізму впровадження директиви 2012/27/ЕU про енергоефективність шляхом адаптації міжнародних стандартів з енергоменеджменту на національному рівні / В. П. Розен, І. С. Соколовська, Є. М. Іншеков, І. І. Стоянова // Проблеми загальної енергетики. - 2015. - Вип. 4. - С. 52-57. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/PZE_2015_4_9
Проблема енергозбереження в Україні сьогодні є однією з найважливіших, її розв'язання має відбуватись з огляду на спрямованість країни в бік євроінтеграції, що передбачає виконання вимог відповідних Директив ЄС, зокрема Директиви 2012/27/EU про енергоефективність, та впровадження міжнародних стандартів. Розглянуто основні положення Директиви 2012/27/EU щодо систем енергоменеджменту та проведення енергоаудиту. Наведено порівняння базових стандартів різних систем менеджменту, створених на основі методології безперервного поліпшення процесів, та стислу характеристику серії стандартів з енергоменеджменту ISO 50000. На основі аналізу чинних національних стандартів та згідно з вимогами Директиви 2012/27/EU визначено групи взаємопов'язаних міжнародних стандартів, які необхідно гармонізувати в Україні з метою побудови ефективних систем енергоменеджменту.
  Повний текст PDF - 846.693 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Розен В.
 • Соколовська І.
 • Іншеков Є.
 • Стоянова І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Розен В. П. Удосконалення механізму впровадження директиви 2012/27/ЕU про енергоефективність шляхом адаптації міжнародних стандартів з енергоменеджменту на національному рівні / В. П. Розен, І. С. Соколовська, Є. М. Іншеков, І. І. Стоянова // Проблеми загальної енергетики. - 2015. - Вип. 4. - С. 52-57. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/PZE_2015_4_9.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Розен Віктор Петрович (технічні науки)
 • Соколовська Ірина Станіславівна (технічні науки)
 • Іншеков Євген Миколайович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського