Наукова періодика України Наукові записки Українського науково-дослідного інституту зв'язку


Букелкул С. 
Предельная теорема для сумм случайного числа случайных слагаемых / С. Букелкул // Наукові записки Українського науково-дослідного інституту зв'язку. - 2012. - № 3. - С. 36-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nzundiz_2012_3_9
  Повний текст PDF - 466.559 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Букелкул С.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Букелкул С. Предельная теорема для сумм случайного числа случайных слагаемых / С. Букелкул // Наукові записки Українського науково-дослідного інституту зв'язку. - 2012. - № 3. - С. 36-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nzundiz_2012_3_9.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського