Наукова періодика України Наукові записки [Української академії друкарства]


Безпалько І. Р. 
Підвищення відповідальності за порушення законодавства про працю як запорука процесу легалізації заробітної плати в Україні / І. Р. Безпалько // Наукові записки [Української академії друкарства]. Серія : Економічні науки. - 2015. - № 2. - С. 32-41. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nzec_2015_2_6
Розглянуто та проаналізовано основні зміни законодавства про працю, зокрема, щодо посилення фінансової, адміністративної й кримінальної відповідальності за порушення трудового законодавства, трудової дисципліни та сплати податків і зборів.
  Повний текст PDF - 281.267 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Безпалько І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Безпалько І. Р. Підвищення відповідальності за порушення законодавства про працю як запорука процесу легалізації заробітної плати в Україні / І. Р. Безпалько // Наукові записки [Української академії друкарства]. Серія : Економічні науки. - 2015. - № 2. - С. 32-41. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nzec_2015_2_6.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Безпалько Ірина Романівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського