Наукова періодика України Науковий вісник Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки


Патлашинська І. В. 
Геноцид як підстава для розгортання миротворчих операцій / І. В. Патлашинська // Науковий вісник Волинського національного університету імені Лесі Українки. Міжнародні відносини. - 2011. - № 20. - С. 24-28. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nvvnum_2011_20_7
Розглянуто низку категорій, які допомагають визначити, коли й де можливе виникнення геноциду, як міжнародній спільноті діяти більш організовано в таких випадках. Зокрема, поняття "оцінка ризиків", що фокусує свою увагу на визначенні умов виникнення геноциду в певній державі, та "раннє попередження", яка визначає перелік країн, здатних до геноциду, і таких, які вже перебувають на межі геноциду. Миротворчі операції розглядаються як такі, що можуть досить удало поєднати в собі як класичні функції миротворчості, так і функції захисту населення від геноциду та масового насилля. Ставиться питання: миротворчі операції мають розгортатись у відповідь на геноцид чи випереджати його.
  Повний текст PDF - 177.309 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Патлашинська І.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Патлашинська І. В. Геноцид як підстава для розгортання миротворчих операцій / І. В. Патлашинська // Науковий вісник Волинського національного університету імені Лесі Українки. Міжнародні відносини. - 2011. - № 20. - С. 24-28. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nvvnum_2011_20_7.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Патлашинська Ірина Вікторівна (політичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського