Наукова періодика України Науковий вісник [Одеського національного економічного університету]


Гейко Л. 
Ціль та сутність реформування системи місцевого самоврядування та територіальної організації влади / Л. Гейко, Ю. Луценко, Р. Ковальова // Науковий вісник [Одеського національного економічного університету]. - 2017. - № 7-8. - С. 64-78. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nv_2017_7-8_7
Проаналізовано теоретичні аспекти децентралізації як основи в утвердженні демократичної моделі управління. Доведено важливість запровадження реформи з децентралізації влади на шляху розвитку України як демократичної правової держави. Досліджено проблеми децентралізації в Україні. Розглянуто питання децентралізації влади в контексті поточного реформування місцевого самоврядування в Україні. Увагу сфокусовано на реалізації Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Проаналізовано нормативно-законодавчу базу для проведення реформи з децентралізації влади. Зроблено висновок, що процес децентралізації потребує комплексної роботи компетентних осіб та усвідомлення територіальними громадами своїх можливостей на місцях. Впровадження децентралізаційних процесів сприятиме посиленню демократії в державі та підвищенню її стабільності.
  Повний текст PDF - 208.623 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Гейко Л.
 • Луценко Ю.
 • Ковальова Р.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Гейко Л. Ціль та сутність реформування системи місцевого самоврядування та територіальної організації влади / Л. Гейко, Ю. Луценко, Р. Ковальова // Науковий вісник [Одеського національного економічного університету]. - 2017. - № 7-8. - С. 64-78. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nv_2017_7-8_7.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Гейко Людмила Михайлiвна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського