Наукова періодика України Наукові праці ОНАЗ ім. О. С. Попова


Соколов А. В. 
Нескінченні сімейства послідовностей Пелі з оптимальним пік-фактором спектра Уолша-Адамара / А. В. Соколов, О. О. Гаркуша // Наукові праці ОНАЗ ім. О. С. Попова. - 2016. - № 2. - С. 163-169. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nponaz_2016_2_24
  Повний текст PDF - 1.211 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Соколов А.
  • Гаркуша О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Соколов А. В. Нескінченні сімейства послідовностей Пелі з оптимальним пік-фактором спектра Уолша-Адамара / А. В. Соколов, О. О. Гаркуша // Наукові праці ОНАЗ ім. О. С. Попова. - 2016. - № 2. - С. 163-169. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Nponaz_2016_2_24.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Соколов Андрій Васильович (державне управління)
  • Соколов Артем Вікторович (технічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського