Наукова періодика України Наукові праці Національного університету харчових технологій


Мостенська Т. Л. 
Вплив ціни на конкурентоспроможність продукціїї на ринку молока / Т. Л. Мостенська, М. П. Сичевський // Наукові праці Національного університету харчових технологій. - 2013. - № 52. - С. 165-175. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npnukht_2013_52_22
Розглянуто основні методи ціноутворення та розкрито чинники формування ціни на молоко та молочні продукти. Визначено проблеми забезпечення молоком і молочними продуктами населення України та показано вплив цінової політики на обсяги споживання молочних продуктів. Охарактеризовано стан ринку молочних продуктів в Україні та світі. Визначено особливості формування ціни на молоко та молочні продукти в Україні, показано динаміку цін на молоко-сировину та роздрібних цін на окремі види молочних продуктів. Охарактеризовано існуючі тенденції формування ціни на групи молочних продуктів. Зроблено висновок щодо необхідності спрямування державного регулювання на соціальний захист населення для забезпечення споживання молока та молочних продуктів на рівні раціональних норм.
  Повний текст PDF - 2.039 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Мостенська Т.
 • Сичевський М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Мостенська Т. Л. Вплив ціни на конкурентоспроможність продукціїї на ринку молока / Т. Л. Мостенська, М. П. Сичевський // Наукові праці Національного університету харчових технологій. - 2013. - № 52. - С. 165-175. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npnukht_2013_52_22.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського