Наукова періодика України Наукові праці Національного університету харчових технологій


Лисенко Ж. 
Бюджетування як інструмент забезпечення стратегічного та поточного планування / Ж. Лисенко // Наукові праці Національного університету харчових технологій. - 2012. - № 45. - С. 191-194. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npnukht_2012_45_34
Висвітлено теоретичні підходи до визначення понять бюджет та бюджетування. Надано авторське визначення бюджету. Визначено місце бюджетування в досягненні стратегічних та поточних цілей. Розглянуто питання реалізації бюджетів через виконання функцій управління: планування, організацію, координування, мотивування та контроль. Обгрунтовано позицію щодо визначення впливу бюджету на показники виробничих, фінансових планів та планів з праці. Бюджетування розглянуто з позицій процесного підходу та з позиції технології планування.
  Повний текст PDF - 94.488 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Лисенко Ж.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Лисенко Ж. Бюджетування як інструмент забезпечення стратегічного та поточного планування / Ж. Лисенко // Наукові праці Національного університету харчових технологій. - 2012. - № 45. - С. 191-194. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npnukht_2012_45_34.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського