Наукова періодика України Юридичний вісник. Повітряне і космічне право


Пильгун Н. В. 
Історичний аспект формування американської правової системи / Н. В. Пильгун // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. - 2018. - № 2. - С. 62-69. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npnau_2018_2_10
Розглянуто історичний аспект формування американської правової системи, функціонування американського загального права та його джерела. Доведено, що правовий прецедент займає центральне місце у правовій системі англо-саксонського напрямку. Методи дослідження: історичний метод, порівняльно-правовий. Визначено, що особливості американської правової системи полягають у джерелах права, у його структурі та у його застосуванні. Обговорено історичний аспект формування американської правової системи у системі американського загального права.
  Повний текст PDF - 433.523 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Пильгун Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Пильгун Н. В. Історичний аспект формування американської правової системи / Н. В. Пильгун // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. - 2018. - № 2. - С. 62-69. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Npnau_2018_2_10.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Пильгун Наталія Василівна (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського